Gamintojai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Prekių sąrašas pagal gamintoją Aloe Plus Lanzarote

Aloe Plus Lanzarote savo veiklą pradėjo 2007 m. atidarydama pirmąjį parduotuvę-muziejų Arrietos miestelyje.


Ši jauna įmonė per trumpą laiką sugebėjo išlaikyti didelius augimo tempus, o produktų kokybė ir klientų pasitikėjimas leido augti kiekvienas metais. 


Didžiulis noras žmonės supažindinti su alavijo istorija pasaulyje ir verslo plėtimas išskiria šią kompaniją iš kitų, dirbančių kosmetikos sektoriuje.


Per daugiau nei 10 metų šios kompanijos pasirinktas kelias visada buvo inovacijos ir produktų priderinimas skirtingiems klientų poreikiams. 


Įmonė taip pat priėmė inovatyvius sprendimus pasiryždama terapiniams tikslams naudoti jūros druską bei iš natūralaus košinelio sukurti kosmetikos bei makiažo linijas.  


Dėl didžiulio susidomėjimo alavijo produktu iš kitų šalių, 2009 m. Aloe Plus Lanzarote nusprendė pradėti tarptautinę plėtrą ir į kitas Europos šalis.


Įmonė bendradarbiauja su tarptautinėmis humanitarinės pagalbos organizacijomis, tokiomis kaip UNICEF ar Gydytojai be sienų (Médecins Sans Frontières). Palaiko jų idėjas bei kiekvienais metais prisideda finansiškai, kad šios organizacijos galėtų pasiekti savo tikslus skirtingose pasaulio vietose.

Šio gamintojo prekių kataloge nėra.

Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Check out