• Rasasi

  46,75 € 55,00 € 1 Yra sandėlyje
  Specialus pasiūlymas
  Sumažinta kaina!
  Oudh Almethali ūdą galima vadinti šiuolaikine klasika. Arabų pamiltas aromatas pakoreguotas ir pritaikytas šiuolaikiniam skoniui, tarsi nauja era parfumerijoje. Jausmingas, kone hipnotizuojantis. Simbolizuoja prabangą ir komfortą.  Itin harmoningai suderinta kompozocija tiesiog žadina apetitą gyvenimui! Tinka ir vyrams ir moterims.
 • Rasasi

  124,00 € 155,00 € 1 Yra sandėlyje
  Specialus pasiūlymas
 • Rasasi

  112,00 € 140,00 € 1 Yra sandėlyje
  Specialus pasiūlymas
  Sumažinta kaina!
  Al Taif Exclusive nukels į rytus. Tai tikra egzotika, romantika ir magija vienetiniame, išskirtiniame krištoliniame buteliuke, primenanti apie bekraščius arabijos smėlynus. Pagrindiniai dominuojantys akordai yra rožių, balzaminiai, gėlių, citrusų. Kvepalai yra aliejiniai, buteliukas su aplikatoriumi. Tinka ir vyrams ir moterims.
 • Rasasi

  234,50 € 335,00 € 1 Yra sandėlyje
  Specialus pasiūlymas
  Sumažinta kaina!
  Dhan al Oudh al Nafees aukščiausios kokybės, išskirtinių, unikalių, natūralių, prabangių ūdų mišinys. Apgaubia paslaptimi. Harmonija. Pagrindiniai dominuojantys akordai yra medienos, ūdo, balzaminiai, pudriniai, gintaro. Unikalus krištolinis buteliukas bei medinė dėžutė. Kvepalai yra aliejiniai, buteliukas su aplikatoriumi. Tinka ir vyrams ir moterims. 
 • Rasasi

  122,50 € 175,00 € 1 Yra sandėlyje
  Specialus pasiūlymas
  Dhan al Oudh al Zahab išskirtinis kruopščiai atrinktų bei suderintų ūdų mišinys krištoliniame buteliuke bei medinėje dėžutėje. Kvepalai yra aliejiniai, buteliukas su aplikatoriumi. Aromatas pradeda skleistis agarmedžio ūdo bei rožėmis ir pereina į gintaro, santalų akordus. Pagrindiniai dominuojantys akordai yra medienos, ūdo, balzaminiai, gintaro...
 • Acca Kappa

  68,00 € 2 Yra sandėlyje
  Acca Kappa Green Mandarin tai šiltas, saulėtas ir ryškus kvapas. Tai dedikacija Viduržemio jūros regiono gaivumui, citrina, mandarinas, apelsinas ir bergamotė derinami su jazminu, rože ir saldžiu muskusu - būdas skleisti džiaugsmą sau ir...pirmiausia sau!Su eteriniais aliejais. Vyrams ir moterims. Citrusai - gėlės - muskusas.
 • Acca Kappa

  105,00 € 2 Yra sandėlyje
  Ūdas, šafranas (nepaprastai gražus šafranas), imbieras, vos juntama rožė. Aromatas gurmaniškų prieskonių, neįkyraus ūdo, odos. Puikus derinys tvirtam charakteriui.Ir vyrams ir moterims.Su eteriniais aliejais.Mediena - šipras. 
 • Acca Kappa

  135,00 € 2 Yra sandėlyje
  Jei ieškote unikalaus ir dinamiško parfumuoto vandens, kuris spinduliuotų ir šilumą, ir pasitikėjimą savimi, tai būtų „My Scent 150“. 150-osioms ACCA KAPPA kompanijos metinėms Elisa Gera Krüll išleido naują aromatą „My Scent 150“. Pirmiausia atsiskleidžia bergamotė, kurią lydi smilkalai, o vėliau išsirpsta vetiverio, vanilės ir gintaro šiluma. Su...
 • Aromatherapy associates London

  29,00 € 4 Yra sandėlyje
  100% natūralių eterinių aliejų mišinys sukomponuotas iš stresą malšinančio apelsinų, etererinio aliejaus ir nuotaiką gerinančių greipfrutų eterinių aliejų, energizuojančių rozmarinų, eukaliptų ir kitų eterinių aliejų.Tepkite pagal poreikį ant pulsuojančių vietų. 
 • Acca Kappa

  68,00 € 2 Yra sandėlyje
  NAUJIENA Mediena - prieskoniai. Ir vyrams ir moterims. Neabejotinai.Su eteriniais aliejais (išsamiau žr. apačioje).
 • Acca Kappa

  68,00 € 2 Yra sandėlyje
  Ūdas, šafranas (nepaprastai gražus šafranas), imbieras, vos juntama rožė. Aromatas gurmaniškų prieskonių, neįkyraus ūdo, odos.Puikus derinys tvirtam charakteriui.Ir vyrams ir moterims.Su eteriniais aliejais.Mediena - šipras. 
 • Acca Kappa

  33,00 € 2 Yra sandėlyje
  Šis kvapas yra kompanijos best seller visame pasaulyje!Su viršutinėmis citrusinimės natomis iš eterinių aliejų.  Klasikinis itališkas aromatas. Ar atsispirsi? Ir vyrams ir moterims - nuoširdžiai.
Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Check out