• 2,70 € Išparduota
  Smilkalai iš Nepalo pagaminti specialiai praktikuojantiems jogą. Natūralūs rankų darbo smilkalai be dirbtinių kvapų ir gyvūnų ekskrementų. Smilkalai supakuoti natūralioje rankų darbo popieriaus (Lokta) pakuotėje. Pakuotėje yra 15 smilkalų lazdelių (21 cm.) Viena lazdelė smilksta apie 40 min.
 • 6,00 € 3 Yra sandėlyje
  Natūraliai susidariusi frankincenso derva iš Somalio. Smilymui skirtos dervos, išgautos iš frankincenso medžio. Medžių imuninės sistemos molekulinius komponentus iš dervų ir eterinių aliejų naudojama savo imuninei sistemai sustiprinti. Deginamas frankincensas dega gražia liepsna ir skleidžia malonų aromatą. Šis aromatas – šviežus, balzaminis, sausas,...
 • 2,60 € 2 Yra sandėlyje
  Vieni populiariausių smilkalų pasaulyje - Satya Sai Baba Nag Champa. Pakuotėje yra 15 g. smilkalų. Apie 15 vnt. Smilkalo lazdelės ilgis - 21 cm.
 • 2,70 € 3 Yra sandėlyje
  Natūralūs rankų darbo Potala smilkalai. Be dirbtinių kvapų ir gyvūnų ekskrementų. Charakteringo, ryškaus kvapo!Smilkalai supakuoti natūralioje rankų darbo popieriaus (Lokta) pakuotėje. Pakuotėje yra 15 smilkalų lazdelių.Smilkalo lazdelės ilgis - 20 cm.Viena lazdelė smilksta apie 30 min. Kilmės šalis - Nepalas
 • 3,50 € 2 Yra sandėlyje
  Wind Pancha Karma smilkalų kvapas padeda susikaupti. Pagaminti iš 31 aromatinės žolelės, kurios auga Himalajų kalnuose. Dominuoja agaras ir stambiažiedis nardas. Pakuotėje yra 19 smilkalų lazdelių ir specialus laikiklis smilkalui įstatyti.Viena lazdelė smilksta 50 min.Smilkalo lazdelės ilgis - 17 cm.
 • 3,50 € 1 Yra sandėlyje
  Blue Sky (Good Morning) Pancha Karma smilkalai skirti naudoti ryto metu. Pagaminti iš 46 aromatinių žolelių suriktų Himalajų kalnuose. Dominuoja rododendras. Pakuotėje yra 19 smilkalų lazdelių ir specialus laikiklis smilkalui įstatyti.Viena lazdelė smilksta 50 min.Smilkalo lazdelės ilgis - 17 cm.
Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Check out