• 11,20 € 16,00 € 1 Yra sandėlyje
  Specialus pasiūlymas
  Sumažinta kaina!
  Prabangus rytietiškas ataras skirtas kūno kvėpinimui. Tai - stiprios asmenybės kvapas, norintiems sustiprinti pasitikėjimą savimi. Plačiai naudojama aukštojoje parfumerijoje. Bot.: Polianthes tuberosaKilmė: IndijaSpalva: gelsvaKvapas: turtingas, stiprus, egzotiškas, gėlinis.
 • 9,20 € 23,00 € Išparduota
  Specialus pasiūlymas
  Sumažinta kaina!
  Prabangus rytietiškas ataras skirtas kūno kvėpinimui.  Kilmė: Indija Spalva: gelsvai ruda Kvapas: vaistažolinis, žemiškas, primena medieną, prieskonius.
 • 7,50 € 15,00 € 3 Yra sandėlyje
  Specialus pasiūlymas
  Sumažinta kaina!
  Prabangus rytietiškas aliejų mišinys skirtas kūno kvėpinimui. Distiliavimo būdu išgaunamas iš apie 20 skirtingų rūšių augalų, vaistažolių, šaknų.  Kilmė: Indija Spalva: gelsvai ruda Kvapas: žemiškas, šakninis, vaistažolinis, primena medieną, prieskonius, turi šiek tiek salsvumo. Primena šafraną, agarmedį. 
 • 2 Atsiliepimai
  13,00 € 3 Yra sandėlyje
  Prabangus rytietiškas aliejinis mišinys skirtas kūno kvėpinimui. Praeityje tai buvo karalių  bei karalienių mėgstamas ir vertinamas kvapas. Ataro pavadinimas pažodžiui išvertus reikštų "Aukščiausiasis rojus". Aromate susipina gėlės, prieskoniai, šiek tiek gaivos bei eteriniai aliejai.  Kilmės šalis: IndijaSpalva: gelsvasKvapas: laukinis, muskusinis, su...
 • 15,00 € 3 Yra sandėlyje
  Prabangus rytietiškas ataras skirtas kūno kvėpinimui. Šis ataras yra arabiškas mišinys su agarmedžio ūdu, santalmedžiu, gintaru ir rožėmis ir Siaudo arabijos kraštų. Kvapas apgaubia tikra rytietiška aura.  Kilmės šalis: IndijaSpalva: rusvaKvapas: tinka ir vyrams ir moterims, rytietiškas, egzotiškas, salsvų prieskonių, gėlių, medienos, gilus.
 • 15,00 € 3 Yra sandėlyje
  Prabangus rytietiškas ataras skirtas kūno kvėpinimui. Afrodiziakas, tonizuojantis. Galima ne tik kvėpintis, bet ir naudoti kosmetikoje jautriai, senstančiai odai. Bot. Plumeria alba Kilmė: Indija Spalva: šilta rusva gelsva Kvapas: gėliškas, gaivus, vaisinis, saldus, žalumos, lengvai prieskoninis, gali turėti abrikosų užuomenų
 • 19,00 € 3 Yra sandėlyje
  Prabangus rytietiškas ataras skirtas kūno kvėpinimui. Turtingas, stiprus bet tuo pačiu ir malonus, gaivinantis. Gaunamas iš indiškos rožės. Tai dieviško kvapo susbtancija. Rožė - gėlių karalienė. Tikima, kad būtent iš jos buvo išgautas pirmasis eterinis aliejus. Šis kvapas itin stiprina moteriškumą. Bot.: Rosa Damascena Spalva: maloni rausva spalva.
 • Rasasi

  46,75 € 55,00 € 2 Yra sandėlyje
  Specialus pasiūlymas
  Sumažinta kaina!
 • Rasasi

  155,00 € 1 Yra sandėlyje
 • Rasasi

  140,00 € 1 Yra sandėlyje
  Al Taif Exclusive nukels į rytus. Tai tikra egzotika, romantika ir magija vienetiniame, išskirtiniame krištoliniame buteliuke, primenanti apie bekraščius arabijos smėlynus. Pagrindiniai dominuojantys akordai yra rožių, balzaminiai, gėlių, citrusų. Kvepalai yra aliejiniai, buteliukas su aplikatoriumi. Tinka ir vyrams ir moterims.
 • Rasasi

  335,00 € 1 Yra sandėlyje
  Dhan al Oudh al Nafees aukščiausios kokybės, išskirtinių, unikalių, natūralių, prabangių ūdų mišinys. Apgaubia paslaptimi. Harmonija. Pagrindiniai dominuojantys akordai yra medienos, ūdo, balzaminiai, pudriniai, gintaro. Unikalus krištolinis buteliukas bei medinė dėžutė. Kvepalai yra aliejiniai, buteliukas su aplikatoriumi. Tinka ir vyrams ir moterims. 
 • Rasasi

  175,00 € 1 Yra sandėlyje
  Dhan al Oudh al Zahab išskirtinis kruopščiai atrinktų bei suderintų ūdų mišinys krištoliniame buteliuke bei medinėje dėžutėje. Kvepalai yra aliejiniai, buteliukas su aplikatoriumi. Aromatas pradeda skleistis agarmedžio ūdo bei rožėmis ir pereina į gintaro, santalų akordus. Pagrindiniai dominuojantys akordai yra medienos, ūdo, balzaminiai, gintaro...
Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Check out