Sertifikatai

icon438815.jpg

Tai vienas griežčiausių ekologiškos kosmetikos sertifikatų. Jis žymi, kad kosmetikos ir odos priežiūros produktų sudėtis yra 100% natūrali, daugiau kaip 95% sertifikuotų ekologiškų ingediantų. Likęs nedidelis procentas (ne daugiau kaip 5%) neekologiškų ingredientų  - turi būti natūraliai gaminami - augaliniai produktai ir / ar natūralūs, netoksiški konservantai / priedai.

line.jpg
icon538956.jpg


Didžiosios Britanijos sertifikavimo sistema, kelenti vienus griežčiausius reikalavimus sertifikuojamiems produktams. Soil Association žymi, kad kosmetikos ir odos priežiūros produktų sudėtį sudaro ne mažiau nei 95% sertifikuoti ekologiški ingredientai (neįskaitant vandens), ir nemažiau nei 70% sertifikuoti ekologiški ingrediantai, jeigu produkte yra medžiaga, kurios neįmanoma išgauti ekologiniu būdu. Likusieji produkto ingrediantai turi būti įrodyti, kad nėra GMO ir gali būti naudojami tik: jeigu nėra ekologiško atitikmens, jeigu nėra iš neleistino sintetinių, cheminių medžiagų sąrašo bei turi būti įrodyta, kad tokia žaliava neturi neigiamo poveikio žmonių sveikatai ir turi minimalų poveikį aplinkai.

line.jpg
 
icon_c.jpg

Didžiosios Britanijos sertifikavimo sistema, kelenti griežtus reikalavimus sertifikuojamiems produktams. OF&G žymi, kad kosmetikos ir odos priežiūros produktų sudėtį sudaro ne mažiau nei 95% sertifikuoti ekologiški ingredientai, likusi sudedamoji produkto dalis yra atidžiai stebima ir turi būti iš leistino medžiagų sąrašo. Gamintojas turi laikytis griežtų gamybos procesų reikalavimų, bei kokybės kontrolės.


OF&G sertifikatas žymi Trevarno produktų ekologiškumą.

 
line.jpg
 
icon_c281157.jpg

Janey Lee Grace yra ekologiškos, sveikos gyvensenos ir daugelio kitų, su ekologija ir sveikata susijusių sričių specialistė. Janey 2011 metais yra pripažinta kaip viena įtakingiausių natūralaus grožio specialistų Didžiojoje Britanijoje. Ji yra bestselerinių knygų apie sveikatą ir žmonių gyvenimo gerovę autorė. Jos rekomendacijas ir apdovanojimus vertina daugelis pasaulio vartotojų. šaltinis:http://www.imperfectlynatural.com/Home.htm


Handmade Naturals produktai, gavę Janey rekomendaciją:

 

 
line.jpg
 
icon_c899662.jpg

"The Green Parent" - tai pirmaujantis "žalio" gyvenimo būdo ir natūralaus auklėjimo žurnalas Didžiojoje Britanijoje. Ekspertų komanda kiekvienais metais išrenka ir apdovanoja jų nuomone geriausias ekologiškas priemones. šaltinis:http://www.thegreenparent.co.uk/articles/read/natural-beauty-awards/

Handmade Naturals produktai, apdovanoti Green Parent:

 
line.jpg
 
icon_c239903.jpg

USDA (The United States Department of Agriculture) žymi, kad kosmetikos ir odos priežiūros produktų sudėtį sudaro 100% sertifikuoti ekologiški ingrediantai be vandens (neįskaitant mineralų). Arba, kad kosmetikos ir odos priežiūros produktų sudėtį sudaro daugiau kaip (>95%) sertifikuoti ekologiški ingrediantai be vandens (neįskaitant mineralų). Priklausomai nuo sertifikato.


Australų kompanijos vaikiškos Jack n' Jill dantų pastos natūralios skonį suteikiančios mežiagos yra sertifikuotos USDA, veganiškos, košerinės ir be gliuteno.

 
line.jpg
 
icon_c555645.jpg

Produktuose nėra gyvulinės kilmės ingredientų.

 
line.jpg
 
icon_c461360.jpg


Universalus atliekų perdirbimo simbolis, kuris pripažintas tarptautiniu mastu ir nurodo, kad medžiaga gali būti perdirbta ir panaudota dar kartą.

 
line.jpg
 
icon259647.jpg

Produktas nebuvo testuotos su gyvūnais.

 
line.jpg
 
icon504914.jpg

Viena iš griežčiausius reikalavimus keliančių sertifikavimo sistemų pasaulyje. Australiškas O.F.C (Organic Food Chain) žymi, kad kosmetikos ir odos priežiūros produktų sudėtį sudaro 100% sertifikuoti ekologiški ingrediantai be vandens (neįskaitant mineralų). Arba, kad kosmetikos ir odos priežiūros produktų sudėtį sudaro daugiau kaip (>95%) sertifikuoti ekologiški ingrediantai be vandens (neįskaitant mineralų). 


BioEco namuose daugelis produktų yra sertifikuoti O.F.C. sertifikatu:

 

 
line.jpg
 
logoexamplenewpromotional.jpg

Sertifikavimas pagal FSC – tai savanoriškas kontrolės užtikrinimo mechanizmas, kai nepriklausomi sertifikuotojai pagal FSC standartus įvertina miško tvarkymą (Miško tvarkymo sertifikavimo atveju) ir žaliavų bei gaminių srautus medienos pramonės įmonėse (Kilmės patvirtinimo sertifikavimo atveju).Sertifikatas garantuoja, kad mediena buvo įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, socialinė gerovė bei ilgalaikė ekonominė nauda. šaltinis:http://www.glis.lt/miskai/?pid=4〈=lt


Daugelis Hydrea produktų yra sertifikuoti FSC.

 
line.jpg
 
newhalallogo.jpg

AFIC Australia

Halal sertifikatas žymi, kad produktas nepažeidžia islamo teisės ir yra leidžiamas vartoti musulmonams. šaltinis:http://en.wikipedia.org/wiki/Halal


Daugelis INIKA produktų turi Halal sertifikatą

 
line.jpg
 
prix_de_marie_claire_.jpg

PRIX DE MARIE. 2010

"Marie Claire" - tai mados žurnalas numeris 1 Australijoje. Tai vienas prestižiškiausių įvertinimų visame pasaulyje. šaltinis: http://au.lifestyle.yahoo.com/marie-claire/


2010 metais "Marie Claire" apdovanojimas atiteko:

 

 
line.jpg
 
platinumawardssmall.jpg

Platinum award 2011

Janey Lee Grace yra ekologiškos, sveikos gyvensenos ir daugelio kitų, su ekologija ir sveikata susijusių sričių specialistė. Janey 2011 metais yra pripažinta kaip viena įtakingiausių natūralaus grožio specialistų Didžiojoje Britanijoje. Ji yra bestselerinių knygų apie sveikatą ir žmonių gyvenimo gerovę autorė. Jos rekomendacijas ir apdovanojimus vertina daugelis pasaulio vartotojų. šaltinis:http://www.imperfectlynatural.com/Home.htm


Janney platininis apdovanojimas, kategorijoje "geriausias tonuojantis kremas", skirtas:

 
line.jpg
 
_ecocert_logo.jpg

Ecocert

Prancūzijos standartas Eco – cert kosmetikos ir odos priežiūros produktų sudėtyje reikalauja mažiausiai 95% natūralių ingredientų ir ne daugiau kaip 5% sintetinės kilmės ingredientų.


Latvių kompanijos KIVVI produktai sertifikuoti eco-cert sertifikatu.

 
line.jpg
 
a.jpg

Europos lapas

Juo žymimi visi žemės ūkio produktai, kurių bent 95 % ingredientų yra natūralios kilmės. 


Visi Trevarno produktai sertifikuoti "Europos lapu".

 
line.jpg
 
naturehelathbeautyawards.jpg

Nature&health žurnalo apdovanojimai 2010

Nature&health - tai vienas populiariausių žurnalų apie sveiką gyvenimo būdą Australijoje. 


Naturals&health geriausiu paakių kremu 2010 metais pripažintas:

 
line.jpg
 
ohnaturalsbeautyawardswinnersmallx.jpg

Oh Naturals apdovanojimai 2013

Oh Naturals beauty awards - prestižiniai natūralaus grožio žurnalo apdovanojimai Australijoje.


Oh Naturals 2013 metų geriausiu paakių kremu pripažintas:

 

Geriausia natūralia kauke pripažinta:

 
line.jpg
 
pagamintaltu.jpg

Pagaminta LTU

Produkcija pagaminta Lietuvoje.

 
line.jpg
 
atsisisti.jpg

Nature&health žurnalo apdovanojimai 2011

Nature&health - tai vienas populiariausių žurnalų apie sveiką gyvenimo būdą Australijoje. 


Naturals&healts geriausiu veido valikliu 2011 metais pripažintas:

 

 
line.jpg
 
bollinoicea.biologico.v.jpg

ICEA

 
line.jpg
 
bdihlogo.jpg

BDIH

BDIH organizacija sertifikuoja kosmetikos produkciją, kurios sudėtyje yra ne mažiau kaip 95% - natūralūs ir natūralios kilmės ingredientai. BDIH leidžia naudoti tik iki 5% neaugalinės kilmės ingredientų (jeigu neįmanoma gauti natūralių). 

 

Griežtai draudžiama naudoti chemijos priemones, parabenus, genetiškai modifikuotus produktus ar dirbtinius dažiklius.

 
line.jpg
 
ffspzcl._sx_.jpg

Andl

 
line.jpg
 
fruitstemcell.jpg

Fruit stem cell 

 
line.jpg
 
nongmocolorsmx.jpg

Non GMO

 
line.jpg
 
certifiedorganiccosmetic.jpg

Organic cosm


Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Check out