Oro gaiviklis „Dėdė Miegas“

Oro gaiviklis „Dėdė Miegas“

Sertifikatai

Nauja prekė

10,50 €

- +

Įdėti į palyginimą

 
Apie prekę

Kai mieste nemiega niekas, atkeliauja Dėdė Miegas… Kam spalvotą, kam bespalvį, duos Jis sapną, lyg pagalvį!..


Itin švelnaus aromato, kruopščiai atrinktų eterinių aliejų sinergija „Dėdė Miegas“ privilios gražiausius sapnus ir palaimingą nakties miegą į Jūsų mažylio miegamąjį!
Tinka kūdikiams nuo pirmųjų gyvenimo dienų ir visai šeimai!


Purškiamas oro gaiviklis – puikus pasirinkimas tiems, kurie neturi elektrinio eterinių aliejų garintuvo.

Naudojimas: purkškite į patalpų orą prieš miegą. 5-7 papurškimai standartinio dydžio kambaryje. Prieš naudojimą – suplakite.


Tinka kūdikiams nuo gimimo ir įvairaus amžiaus vaikučiams, kurie išgyvena laikinus miego sunkumus, sukeltus raidos ar augimo šuolio, dantų dygimo, pervargimo, miegamosios vietos pasikeitimo, ar išgyvenančius naują pradžią (darželio lankymas, brolio/sesės gimimas ir pan.)


Dėmesio! Mūsų ramaus miegelio linijos gaminiai nėra skirti miego sutrikimų gydymui. Jei Jūsų kūdikis ar vaikas turi blogų įpročių (pvz. užminga tik supamas ar maitinamas), dažnai prabudinėja naktį ir kaskart reikalauja to paties raminimo būdo, nėra pratęs prie subalansuotos dienotvarkės – aromaterapinės priemonės tikrai nepagerins jo miego. Ramiam miegui būtinos sąlygos: subalansuota dienotvarkė, geri miego įpročiai ir teisingos asociacijos į miegą.

Priemonė pagaminta Lietuvoje, atitinka geros gamybos praktikos standartą ISO22716:2008 ir notifikuota Europos Sąjungoje.


Sudėtis (INCI): vanduo, levandų, viržinės mirtenės, paprastosios pušies ir mairūno eteriniai aliejai.

Parašyti atsiliepimą

Oro gaiviklis „Dėdė Miegas“

Parašyti atsiliepimą

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Check out