Gamintojai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Prekių sąrašas pagal gamintoją Hydrea

Natūralių jūros kempinių kompanija jau daugelį metų sėkmingai gyvuoja, pateikdama klientams puikų jūros kempinių ir vonios priežiūros priemonių asortimentą. Visi „Hydrea“ produktai yra registruoti ir atidžiai patikrinti bei garantuoja geriausią kokybę.


 Dėka sėkmingo „Hydrea“ kompanijos augimo bei plėtimosi, šiandien galime Jums pasiūlyti puikų, aukščiausios kokybės vonios priežiūros priemonių asortimentą. Natūralios jūros kempinės jau susilaukė gausybės pagirimų iš įvairių šalių klientų. „Hydrea“ palaiko tradicijas ir tęsia geriausių produktų atranką į pagalbą pasitelkdami kiekvieno iš Jūsų nuomonę!


DECORATIVESET.jpg


 • Hydrea

  7,00 € 3 Yra sandėlyje
  Bambukinės šveičiamosios pirštinės yra nepamainomos siekiant pašalinti negyvas odos ląsteles. Natūraliai antibakterinės ir kvėpuojančios, todėl šios pirštinės nesugeria kvapų ir jose nesusidaro pelėsiai. Nesvarbu kiek kartų benaudotumėte pirštines, jos pagamintos iš ilgaamžių pluoštų ir yra stiprios bei patvarios. 
 • 1 Atsiliepimas

  Hydrea

  4,90 € 2 Yra sandėlyje
  Ekologiška veido plaušinė pagaminta tik iš egiptietiškų kokybiškų, natūralių, neapdorotų šiūruoklių. Šiūruoklės – tai 100% augalinė žaliava.  Plaušinė yra antibakterinė. Ji - storo pluošto ir greitai išdžiūva, taip užkirsdama kelią bakterijų dauginimuisi. 
 • 5 Atsiliepimai

  Hydrea

  4,99 € 4 Yra sandėlyje
  Hydrea London aukščiausios kokybės veido šepetėlis skirtas skatinti veido odos regeneraciją, tonuso ir kraujo cirkuliacijos suaktyvinimui. Švelniai nušveičia negyvas odos ląsteles. Galima naudoti tiek ant sausos, tiek ant drėgnos odos prausiantis, bei švelniam veido šveitimui.  Ypač tinka spuoguotos, problematiškos odos priežiūrai.
 • 1 Atsiliepimas

  Hydrea

  7,00 € 1 Yra sandėlyje
  Šilko švelnumo, hipoalergiška ir biologiškai suyranti Viduržemio jūros kempinė.  Gerai absorbuoja vandenį ir tolygiai paskirsto prausimosi priemones ant kūno. Švelnios tekstūros, tinka ypač jautriai kūdikių odelės priežiūrai ar suaugusių veido prausimui.
Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Check out