Gamintojai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Prekių sąrašas pagal gamintoją Inika

 • Inika

  25,00 € 3 Yra sandėlyje
  Puikus kompanionas INIKA skystam makiažo pagrindui, BB kremui, biriam bei presuotam makiažo pagrindui.  Tai pats paprasčiausias ir gamtai draugiškiausias būdas padengti veidą makiažo pagrindu. Šepetėlis veganiškas, labai minkštas ir švelnus. Sertifikuotas, veganiškas ir netestuotas su gyvūnais.
 • Inika

  19,00 € 3 Yra sandėlyje
  Minkštas ir švelnus šepetėlis Jūsų nepriekaištingam makiažui. Specialiai sukurtas preciziškam maskuoklio paskirstymui. Taip pat tinka naudoti su biriais bei presuotais mineraliniais produktais.  Šepetėlis sertifikuotas, veganiškas ir netestuotas su gyvūnais.
 • Inika

  40,00 € 4 Yra sandėlyje
  Garsusis INIKA Kabuki šepetėlis yra ypač tankiais šereliais, minkštas, švelnus, aukštos kokybės ir 100% veganiškas! Tankių šerelių Kabuki šepetėlis specialiai sukurtas siekiant nepriekaištingai padengti mineralinį makiažo pagrindą , fiksuojančią pudrą ar bronzantą ant odos. Puikiai padengia veido odą pasirinkta priemone ir nepalieka jokių nelygumų ar...
 • Inika

  19,00 € 3 Yra sandėlyje
  Minkštas ir švelnus šepetėlis Jūsų nepriekaištingam makiažui. Skirtas akių makiažui, šešėliavimui, tinka ir su šviesą atspindinčiomis priemonėmis. Šepetėlis sertifikuotas, veganiškas ir netestuotas su gyvūnais.
 • Inika

  18,00 € 3 Yra sandėlyje
  Minkšti ir šilkiniai INIKA akių šešėlių šepetėliai  yra patogaus dydžio ir  tobulos formos. Puikiai tinka naudoti norint padengti šešėliais akių vokus ir išryškinti sritį po antakiais. Daugiafunkcinis šepetėlis, kuris yra tinkamas naudoti kaip šepetėlis šešėliams, maskuojamasis teptukas (kartu su INIKA maskuojančia priemone), presuotais šešėliais, akių...
 • Inika

  19,00 € 3 Yra sandėlyje
  Minkštas ir švelnus šepetėlis Jūsų nepriekaištingam makiažui. Universalus skaidymo šepetėlis skirtas akių makiažui. Gali būti naudojamas ir su bronzantais, šviesą atpindinčiomis priemonėmis, kontūravimui, šešėliavimui. Šepetėlis sertifikuotas, veganiškas ir netestuotas su gyvūnais.
 • Inika

  25,00 € 3 Yra sandėlyje
  Minkštas ir švelnus šepetėlis Jūsų nepriekaištingam makiažui. Tinka naudoti su biriais ir presuotais makiažo pagrindais, su skystais produktais, padeda geriau padengti BB kremą, skystą makiažo pagrindą, skaistalus, bronzantus. Šepetėlis sertifikuotas, veganiškas ir netestuotas su gyvūnais.
Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Check out