• Inika

  24,00 € 3 Yra sandėlyje
  INIKA skaistalų šepetėlis puikiai tinka norint paryškinti skruostus bei kitus veido bruožus, naudojant INIKA mineralinius birius skaistalus ar įdegio pudrą (bronzantą). Naudojamas ir su matinančia pudra/fiksatoriumi. Tobulo dydžio, labai minkšti šepetėlio šereliai yra pritaikyti naudoti kartu su birios ir presuotos konsistencijos kosmetikos priemonėmis.
 • Inika

  18,00 € 3 Yra sandėlyje
  Minkšti ir šilkiniai INIKA akių šešėlių šepetėliai  yra patogaus dydžio ir  tobulos formos. Puikiai tinka naudoti norint padengti šešėliais akių vokus ir išryškinti sritį po antakiais. Daugiafunkcinis šepetėlis, kuris yra tinkamas naudoti kaip šepetėlis šešėliams, maskuojamasis teptukas (kartu su INIKA maskuojančia priemone), presuotais šešėliais, akių...
 • Inika

  59,00 € 3 Yra sandėlyje
  INIKA  profesionalių šepetėlių rinkinys. Tai 8 reikalingiausi profesionalūs šepetėliai juodame, elegantiškame dėkle su virvute užrišimui. Suvyniojamas dėklas išlaiko šepetėlius tvarkingoje pozicijoje, apsaugo juos ir puikiai telpa rankinėje. Visi teptukai pagaminti iš minkščiausio sintetinio pluošto ir yra 100% veganiši.
Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Check out