• Tealure

  6,90 € 1 Yra sandėlyje
  Rūšinė arbata iš Nepalo aukštikalnių auginama prie Sandakphu miškų, kur musonų metu laukinės bitės randa prieglobstį. Būtent musonų vandenys ir bitės duoda šiai arbatai išskirtinai sudėtingą charakterį. Ji turi rafinuotą salyklo ir lengvą dūmų kvapą, kurį sušvelnina laukinių bičių medaus aromatas. Ši arbata yra puiki staigmena net ir reikliausiam arbatos...
 • Tealure

  6,90 € 1 Yra sandėlyje
  Rūšinė arbata iš Nepalo aukštikalnių Pagaminta iš švelniausių ir kruopščiai atrinktų pumpurų su vienu lapu, kurie keletą sekundžių palaikyti garuose, šiek tiek apdžiovinti ir susukti į tamsias garbanas. Minkštas ir švelnus skonis Jūsų tikrai nenuvils.  Ši arbata yra puiki staigmena net ir reikliausiam arbatos mėgėjui.
 • Home of neutrals

  2,99 € 1 Yra sandėlyje
  Daugkartinio naudojimo šiaudeliai tai ilgaamžis produktas, skirtas pakeisti vienkartinio naudojimo gaminius. Puikiai tinka gerti natūralias sultis ar šviežius kokteilius. Apgludintos formos, neturi aštrių kampų. Tvirtas nerūdijantis plienas (todėl nepalieka metalo skonio) Blizgios sidabro spalvos Netoksiški 21.59 cm ilgio BPA free
 • Tealure

  7,30 € Išparduota
  Po pavasario sezono Himalajuose ilgiau ir kaitriau šviečianti saulė lemia arbatos lapelių pasikeitimą i šviesiai žalią spalvą. Tai įtakoja, kad Himalayan Pine arbatos skonis keičiasi iš aitrios i švelnia ir subtilia arbatą su citrusų aromatu.
 • Tealure

  7,30 € 2 Yra sandėlyje
  Šis švelnus žaliosios arbatos, imbiero, citrinžolės ir mėtos mišinys yra skaidrios, šviesiai žalios spalvos ir gaivaus, saldžiai citrusinio aromato. Tai gaivaus ir saldus skonio arbata pasižyminti šildančiomis savybėmis. Arbata gaminama tik iš natūralių žolelių ir be jokių dirbtinių skonių.
Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Check out