• Tealure

  6,30 € 1 Yra sandėlyje
  Labai subtili arbata iš Nepalo aukštikalnių, pagaminta iš viršutinio lapelio su pumpuru, kurie surinkti vasaros rytmečiais. Lapeliai atidžiai vytinami apie 16 valandų ir tuomet džiovinami aukštoje temperatūroje, išvengiant mechaninio apdirbimo, kad būtų išsaugotas kaip įmanoma didesnis antioksidantų kiekis. Arbata delikati, blankios spalvos su šviežios...
 • Tealure

  7,30 € 1 Yra sandėlyje
  Šis švelnus žaliosios arbatos, imbiero, citrinžolės ir mėtos mišinys yra skaidrios, šviesiai žalios spalvos ir gaivaus, saldžiai citrusinio aromato. Tai gaivaus ir saldus skonio arbata pasižyminti šildančiomis savybėmis. Arbata gaminama tik iš natūralių žolelių ir be jokių dirbtinių skonių.
 • Tealure

  6,90 € 1 Yra sandėlyje
  Išraiškingo skonio ir aromato arbata, gaminama tik Birželio, Liepos mėnesiais Nepalo aukštumose. Švelnūs, bet išraiškingi persikų ir slyvų niuansai pasijaučia tik paragavus arbatos, kurie vėliau pereina į saldesnį gėlių aromatą ir skonį. 
 • Tealure

  7,30 € 1 Yra sandėlyje
  Indijos arbatų augintojai pirmieji pradėjo gaminti arbatą pridėdami į ją prieskonių. Šiandien tai vadiname Čai arbata. Kad pagaminti šią juodą skanią ir kvapnią arbatą, mes naudojame tik natūralius prieskonius, tokius kaip kardamonas, imbieras, cinamonas ir juodieji pipirai. Ši puiki arbata tikrai sušildys Jūsų sielą.
 • Tealure

  6,90 € 1 Yra sandėlyje
  Black Ruby arbata auginama apie 1600 metrų virš jūros lygio kalnuotose Nepalo vietovėse, kur vėsus klimatas ir pastovus rūkas lėtina šios arbatos ilgą oksidacijos procesą. Pasiekus norimą spalvą ir kvapą, natūralus oksidacijos procesas yra sustabdomas lėtai džiovinant ir brandinant arbatą. Ši arbata yra kaip vynas, tuo ilgiau laikoma, tuo tampa geresnė.
 • 6,90 € 2 Yra sandėlyje
  Šveistukas iš vario skirtas puodams, keptuvėms, orkaitėms valyti. Valo švelniai, tačiau efektyviai, paviršių nepažeidžia. Tinka stiklo, plieno, keramikai, porcelianui valyti. Sudrėkinkite prieš naudojimą.
 • 36,99 € 4 Yra sandėlyje
  Pasiruoškime geresniam miegui ir sulėtinkime gyvenimo kasdienį tempą su aromaterapijos pagalba.Dulksna skirta kūnui bei patalams.Su vetiveriu, santalmedžiu, ramunėlėmis. Sudėtyje tik gryni eteriniai aliejai (jokių sintetinės kilmės kvapų).
Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Check out