• Tealure

  5,87 € 6,90 € Išparduota
  Specialus pasiūlymas
  Sumažinta kaina!
  Geriausia iki 06.2021 Rūšinė arbata iš Nepalo aukštikalnių auginama prie Sandakphu miškų, kur musonų metu laukinės bitės randa prieglobstį. Būtent musonų vandenys ir bitės duoda šiai arbatai išskirtinai sudėtingą charakterį. Ji turi rafinuotą salyklo ir lengvą dūmų kvapą, kurį sušvelnina laukinių bičių medaus aromatas. Ši arbata yra puiki staigmena net ir...
 • Tealure

  6,90 € Išparduota
  Rūšinė arbata iš Nepalo aukštikalnių Pagaminta iš švelniausių ir kruopščiai atrinktų pumpurų su vienu lapu, kurie keletą sekundžių palaikyti garuose, šiek tiek apdžiovinti ir susukti į tamsias garbanas. Minkštas ir švelnus skonis Jūsų tikrai nenuvils.  Ši arbata yra puiki staigmena net ir reikliausiam arbatos mėgėjui.
 • Tealure

  6,30 € 2 Yra sandėlyje
  Labai subtili arbata iš Nepalo aukštikalnių, pagaminta iš viršutinio lapelio su pumpuru, kurie surinkti vasaros rytmečiais. Lapeliai atidžiai vytinami apie 16 valandų ir tuomet džiovinami aukštoje temperatūroje, išvengiant mechaninio apdirbimo, kad būtų išsaugotas kaip įmanoma didesnis antioksidantų kiekis. Arbata delikati, blankios spalvos su šviežios...
 • Tealure

  7,30 € Išparduota
  Po pavasario sezono Himalajuose ilgiau ir kaitriau šviečianti saulė lemia arbatos lapelių pasikeitimą i šviesiai žalią spalvą. Tai įtakoja, kad Himalayan Pine arbatos skonis keičiasi iš aitrios i švelnia ir subtilia arbatą su citrusų aromatu.
 • Tealure

  7,30 € 1 Yra sandėlyje
  Šis švelnus žaliosios arbatos, imbiero, citrinžolės ir mėtos mišinys yra skaidrios, šviesiai žalios spalvos ir gaivaus, saldžiai citrusinio aromato. Tai gaivaus ir saldus skonio arbata pasižyminti šildančiomis savybėmis. Arbata gaminama tik iš natūralių žolelių ir be jokių dirbtinių skonių.
 • Tealure

  6,90 € 2 Yra sandėlyje
  Išraiškingo skonio ir aromato arbata, gaminama tik Birželio, Liepos mėnesiais Nepalo aukštumose. Švelnūs, bet išraiškingi persikų ir slyvų niuansai pasijaučia tik paragavus arbatos, kurie vėliau pereina į saldesnį gėlių aromatą ir skonį. 
 • Tealure

  6,50 € 2 Yra sandėlyje
  Lapeliai šiai Himalayan Bouquet arbatai yra specialiai užauginti aukščiausiose plantacijų vietovėse, siekianciose iki 1400 metrų virš jūros lygio. Tuoj po skynimo lapeliai paskleidžiami ant bambukinių kilimėlių, pradžiovinami, po dalinio oksidavimosi susukami. Taip išgaunamas nuostabiai subalansuotas skonis. 
 • Tealure

  7,30 € 2 Yra sandėlyje
  Indijos arbatų augintojai pirmieji pradėjo gaminti arbatą pridėdami į ją prieskonių. Šiandien tai vadiname Čai arbata. Kad pagaminti šią juodą skanią ir kvapnią arbatą, mes naudojame tik natūralius prieskonius, tokius kaip kardamonas, imbieras, cinamonas ir juodieji pipirai. Ši puiki arbata tikrai sušildys Jūsų sielą.
 • Tealure

  6,90 € 2 Yra sandėlyje
  Black Ruby arbata auginama apie 1600 metrų virš jūros lygio kalnuotose Nepalo vietovėse, kur vėsus klimatas ir pastovus rūkas lėtina šios arbatos ilgą oksidacijos procesą. Pasiekus norimą spalvą ir kvapą, natūralus oksidacijos procesas yra sustabdomas lėtai džiovinant ir brandinant arbatą. Ši arbata yra kaip vynas, tuo ilgiau laikoma, tuo tampa geresnė.
Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Check out