Gamintojai

Tiekėjai

Nėra tiekėjų

Prekių sąrašas pagal gamintoją Rasasi

 • Rasasi

  140,00 € 1 Yra sandėlyje
  Al Taif Exclusive nukels į rytus. Tai tikra egzotika, romantika ir magija vienetiniame, išskirtiniame krištoliniame buteliuke, primenanti apie bekraščius arabijos smėlynus. Pagrindiniai dominuojantys akordai yra rožių, balzaminiai, gėlių, citrusų. Kvepalai yra aliejiniai, buteliukas su aplikatoriumi. Tinka ir vyrams ir moterims.
 • Rasasi

  335,00 € 1 Yra sandėlyje
  Dhan al Oudh al Nafees aukščiausios kokybės, išskirtinių, unikalių, natūralių, prabangių ūdų mišinys. Apgaubia paslaptimi. Harmonija. Pagrindiniai dominuojantys akordai yra medienos, ūdo, balzaminiai, pudriniai, gintaro. Unikalus krištolinis buteliukas bei medinė dėžutė. Kvepalai yra aliejiniai, buteliukas su aplikatoriumi. Tinka ir vyrams ir moterims. 
 • Rasasi

  175,00 € 1 Yra sandėlyje
  Dhan al Oudh al Zahab išskirtinis kruopščiai atrinktų bei suderintų ūdų mišinys krištoliniame buteliuke bei medinėje dėžutėje. Kvepalai yra aliejiniai, buteliukas su aplikatoriumi. Aromatas pradeda skleistis agarmedžio ūdo bei rožėmis ir pereina į gintaro, santalų akordus. Pagrindiniai dominuojantys akordai yra medienos, ūdo, balzaminiai, gintaro...
 • Rasasi

  155,00 € 1 Yra sandėlyje
 • Rasasi

  46,75 € 55,00 € 1 Yra sandėlyje
  Specialus pasiūlymas
  Sumažinta kaina!
  Oudh Almethali ūdą galima vadinti šiuolaikine klasika. Arabų pamiltas aromatas pakoreguotas ir pritaikytas šiuolaikiniam skoniui, tarsi nauja era parfumerijoje. Jausmingas, kone hipnotizuojantis. Simbolizuoja prabangą ir komfortą.  Itin harmoningai suderinta kompozocija tiesiog žadina apetitą gyvenimui! Tinka ir vyrams ir moterims.
Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Check out