• 1 Atsiliepimas

  handmade

  19,59 € 24,49 € 1 Yra sandėlyje
  Specialus pasiūlymas
  Sumažinta kaina!
  Balzamas po skutimosi – tai naujas, gamta alsuojantis produktas. Alavijų ekstraktu praturtintas balzamas gali raminti odą ir drėkinti odą. Džiugiai ir pakiliai nuteikia šviežių, saulėje sunokusių mandarinų kvapas. Kremas puikiai tinka jautrios paakių odos priežiūrai. 
 • Hydrea

  8,59 € 4 Yra sandėlyje
  Šveičiamosios pirštinė yra nepamainomos siekiant pašalinti negyvas odos ląsteles. Natūraliai antibakterinės ir kvėpuojančios, todėl šios pirštinės nesugeria kvapų ir jose nesusidaro pelėsiai. Nesvarbu kiek kartų benaudotumėte pirštines, jos pagamintos iš ilgaamžių pluoštų ir yra stiprios bei patvarios. 
 • 1 Atsiliepimas

  Hydrea

  9,90 € 1 Yra sandėlyje
  Prabangi linija subalansuota vyrams, bet tinka ir moterims. Šveičiamoji pirštinė pagaminta iš tvirto poliesterio.   Puikiai tinka vyrų odos priežiūrai, bei šiurkštesnį kūno šveitimą mėgstančioms moterims.
 • 1 Atsiliepimas

  Hydrea

  4,90 € 2 Yra sandėlyje
  Ekologiška veido plaušinė pagaminta tik iš egiptietiškų kokybiškų, natūralių, neapdorotų šiūruoklių. Šiūruoklės – tai 100% augalinė žaliava.  Plaušinė yra antibakterinė. Ji - storo pluošto ir greitai išdžiūva, taip užkirsdama kelią bakterijų dauginimuisi. 
 • Hydrea

  4,50 € 2 Yra sandėlyje
  Stilinga ir didelė kūno plaušinė Jūsų vonios ir dušo procedūroms. Švelniai nušveičia odą. Pasižymi gausia vandens absorbcija (sugeria daug vandens), todėl kūno ploviklis gausiai putoja ir jo sunaudojama kur kas mažiau.
Palyginti 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Check out